Parafia św. Kazimierza Królewicza

w Kościelisku

V NIEDZIELA WIELKANOCNA * 15.05.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1/ Za tydzień w  niedzielę w naszej parafii I Komunia Święta na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 12:30. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9:30.

2/ Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie o godz. 17:40, a w niedzielę o godz. 18:40.

3/ W poniedziałek o godz. 18.30 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7.

4/ Msza Święta za zmarłych wypominanych w naszym kościele w piątek o godz. 18.00.

5/ Za tydzień w niedzielę Msza Święta o godz. 11:00 w intencji uczniów klas 8 o światło Ducha Świętego na czas egzaminów. Zapraszamy uczniów i rodziców.

6/ Msza Święta odpustowa na Prędówce będzie w niedzielę 29 maja o godz. 15:00. Prosimy mieszkańców Prędówki o przygotowanie kaplicy.

7/ Składka remontowo – gospodarcza wyniosła 4930zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

8/ Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.

9/ Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek: święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski

10/ W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: + Stanisław Bębenek oraz + Erwin Poloczek.  Polećmy ich miłosierdziu Bożemu. „Dobry Jezu a nasz Panie…”.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia

parafiakoscielisko@gmail.com